بارگزاری

جامعه مراکز پذایرایی کیش

منطقه آزاد صنعتی تجاری و گردشگری

جزیره زیبای کیش، برج صدف، طبقه دوم، واحد 210
جامعه مراکز پذیرایی کیش
07644453355
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 15 - پنجشنبه 8 الی 13
info @ jmpkish.com
پشتیبانی آنلاین 24x7
جامعه مراکز پذیرایی کیش
هشدار پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه کیش به بازاریان و غرفه داران جزیره کیش:
رسید ساز جعلی، دردسری جدید برای کسبه کیش

قبل از تحویل اجناس و خدمات به مسافران و گردشگران از انتقال وجه به حسابتان اطمینان حاصل نمایید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا رضایی"  اظهار داشت: چندی پیش تعدادی از جامعه بازاریان کیش، صاحبان چند رستوان و رنت کاران خودرو با در دست داشتن مرجوعه قضایی در پلیس فتا کیش حاضر و عنوان نمودند، افرادي جهت دريافت خدمات يا خريد اقلام يا کالا به محل کسب آنها مراجعه و در قبال خدمات ارائه شده رسيد جعلي واریز اینترنتی وجه به آنها تحويل شده است اين درحاليست که عملا" هيچگونه وجهي به حساب ارائه دهندگان خدمات واريز نشده است.

سرهنگ رضایی اعلام داشت: با اقدام های فنی و پلیسی صورت گرفته توسط کارشناسان این پلیس مشخص گردید  متهمین این پرونده ها به صورت خانوادگی به کیش آمده و با استفاده از این روش اقدام به کلاهبرداری از چندین رستوران، رنت کار خودرو، غرفه های لباس فروشی، غرفه های فروش موبایل و ... نموده بودند که این افراد دستگیر و به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

رضایی در خصوص این پرونده به دارندگان مشاغل مختلف توصیه کرد: قبل تحویل هرگونه کالا و خدمات به مشتری از انتقال وجه قابل پرداخت با رسید پیامکی که توسط بانک ارسال می گردد و یا استعلام کردن حساب بانکی مبنی بر واریز شدن وجه به حساب اطمینان حاصل نمایند.

وی درپایان با تاکید بر خدمات رسانی آنلاین پلیس فتا در حوزه های مختلف به ویژه دریافت مشاوره خاطر نشان کرد: همشهریان گرامی می توانند هر گونه مشاوره و راهنمایی را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  به صورت آنلاین دریافت نمایند.

ارسال نظر

جامعه مراکز پذیرایی کیش